Açılış Pazartesi- Cumartesi 08:30-20:00
Email info@saatalimi.net Telefon 0532 702 15 86

Hakkımızda

Firmamız 1998’den yılından günümüze  İkinci El Saatler ürün portföyündeki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Audemars Piguet, Panerai, Vacheron Constantin, Ulysse Nardin, Corum, Breguet ve Iwc gibi dünyanın önde gelen lüks saat markaları ve diğer tüm markaların  en güncel ve  yeni modellerinin yansıra ikinci el saat seçenekleri  ile  de Kadıköy’de siz değerli müşterilerimizi buluşturmak suretiyle  hizmet vermektedir.

İkinci El Saat alımında yıllardır alanında uzman ekibimiz ile sizlere güvenilir kaliteli bir hizmet için yıllardır bu alanda istikrarımızı sürdürüyoruz.  En güzel hizmetlerde adımızı duyurup her zaman arkamızda bizden memnun insanlar bırakmayı amaçlıyoruz ve bu konuda ki başarımız ile yıllardır sizlerden aldığımız destek ile işimizi yapıyoruz.

Firmamız tarafından satın alınan tüm ikinci el saatler konusunda uzman ve deneyimli ekspertizlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan büyük keyif duyuyoruz. Bizi iletişim bölümüzdeki numaralarımız ile arayabilirsiniz ya da saatinizi satın bölümündeki formu doldurarak teklif alabilirsiniz. Sadece orijinal saat aldığımızı belirtmek isteriz. Firmamızca değerlendirmeye tabi olan tüm ikinci el saatler, öncelikle profesyonel teknik servislerde tüm detaylı bakımları yaptırılır.  

Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat