Açılış Pazartesi- Cumartesi 08:30-20:00
Email info@saatalimi.net Telefon 0532 702 15 86
İkinci El Montblanc Saat Alan Yerler

İkinci El Montblanc Saat Alanlar

 İkinci El Montblanc Saat Alanlar   Ülkemizin her bölgesinden ikinci el Montblanc Saatlerinizi değerinde en yüksek fiyata nakit ödeme ile satın almaktayız. 1908-1909 Yıllarında kurulan Montblanc markası günümüzde üst düzey kalem, mücevher, gözlük, deri eşyalar ve saat üretmektedir. Üst Segment bir marka olan Montblanc göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Hem Çelik kordon hem deri kordon çeşitleri bulunan Montblanc saat markasının her yaşa hitap eden modelleri bulunmaktadır. Çok şık tasarımları, göz alıcılığıyla meşhur olan Montblanc marka saatler kalitesinden ödün vermemektedir.

Kaliteli tasarımları sebebiyle kullanan kişiler uzun yıllar kullanmakta ve genellikle satmak istememektedir. İkinci el Montblanc Saat Alanlar, marka uzun süre değerini koruduğu için yatırım olarak da tercih edilebilmektedir. 

İkinci el Montblanc Saat Alan Yerler 

 İkinci el Montblanc saat alan yerler arasında bulunan işletmemiz saatinize piyasanın en güncel ve yüksek fiyatını verebilecek nadir işletmelerden biridir. Uzun yıllar Montblanc saat alım satım yapmış olmakla birlikte geriye dönüp baktığımızda binlerce mutlu müşterimiz olması da bizi gururlandırmaktadır. Eğer sizin de elinizde saat markalarının gözdesi olmuş bu saat varsa ve ikinci el Montblanc saat alan yerler arıyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. 

Montblanc Saat Alım Satım

 Firmamız yirmi yılı aşkın süredir Montblanc saat alım satım yapmaktadır. İkinci el Montblanc saat alım satım yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlara değinmek istiyoruz. Saatinize değer biçen kişilerin kesinlikle işinin uzmanı olmasına dikkat etmelisiniz. İkinci el saatlerin orijinal olup olmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Sertifikalı ise sertifikası ile saat uyumlu olması gereklidir. Maalesef piyasada orjinaline çok yakın sahte ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri ancak ikinci el saat konusunda uzmanlaşmış saat ekspertizleri ayırt edebilmektedirler. 

Montblanc Saat Ekspertiz 

Orijinal olmayan bir saate yüksek miktarlarda para ödeyip hüsrana uğramamanız için Montblanc saat ekspertiz hizmetimizden faydalanmalısınız. İşinin ehli uzman kadromuz genellikle sadece detaylı fotoğraf ile saatinizin orijinal olup olmadığını anlayabilmektedir. Bazı durumlarda yüz yüze gelip saati incelememiz gerekmektedir. Montblanc saat ekspertiz hizmet süreci şu şekilde işlemektedir;

  • Montblanc Saatinizin detaylı fotoğraflarını çekiniz. 
  • Çektiğiniz fotoğrafları Whatsapp ya da web sitemizdeki form aracılığı ile bize gönderin. 
  • Saat ekspertiz olarak gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyelim ve size bir rapor sunalım, fiyat verelim. 
  • Sizin onayınızdan sonra ister siz bize gelin, isterseniz biz size gelelim ve nakit ödeme Montblanc saatinizi satın alalım. 

Saat ekspertiz hizmetimiz ücretsiz olup günün her saati whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda bize notunuzu iletirseniz yoğunluğumuza göre size öncelik tanımaya çalışalım. Geniş kadromuz sayesinde günün her saati, her bölgede hizmet verebilmekteyiz. Bu sayede saat alımı işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. 

Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
ikinci el saat